Stop Bolesti

STOP BOLESTI - SPORT

Náhody neexistují a ani to, že právě čtete tyto řádky není náhoda. Společné se přitahuje a pokud se zajímáte o zdraví, krásu a vyváženou harmonii, tak je vše jak má být.
Většina fytonáplastí je vyráběna tak šetrně a přírodně, že se jim říká Nebeská dokonalost a jsou naprosto jedinečné co se týče složení, účinnosti, kvality a ceny.
Fytonáplasti jsou unikátní kolekcí přírodní kosmetiky vyráběné tradičními postupy čínské, tibetské a altajské medicíny a využitím nejnovějších vědeckých poznatků a pokročilé technologie.

 

Při výrobě fytonáplastí se užívají pouze kvalitní suroviny – rostliny jsou pěstované v přírodních podmínkách v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu a jsou šetrně ručně sbírány v určitých obdobích podle lunárního kalendáře lety vyškolenými lidmi. Dokonce i voda používaná v těchto fytonáplastech se získává z horských minerálních pramenů a hlubokého moře.
Tím získávají fytonáplasti nejen rychlý účinek, kdy zlepšují pleťi zdraví pomocí látek, které prostupují do hloubky, dovedou stimulovat naše vlastní buňky k činnosti i když už jsou takzvaně spící… Probudí je, aktivuje a ony začnou opět samostatně pracovat. Navíc díky množstvím přírodních látek, které jsou šetrně zpracovány tisíciletými tradičními postupy východní medicíny mají tyto fytonáplasti doslova energetický náboj, který osobně pocítíte již od prvních použití.
Výsledky použití přírodních kosmetických fytonáplastí můžeme srovnávat s terapeutickou léčbou.
- nástup je rychlý a účinný do pár minut
- účinné látky se vstřebávají přes kůži, tudíž nezatěžují organismus
- jednoduché použití a skladování
- vhodné pro prevenci i když vás nic nebolí
- stejnoměrně předávají výživné látky do těla
- výživa pro svaly, klouby i mysl
- dodávají energii
- podporují zdraví
- pomáhají při hubnutí a tvarování postavy
- zvyšují výkon
- podporují samoozdravný proces těla

FYTONAPLASTI jsou rychlým, účinným a šetrným řešením vašich bolestí a trápení !!!