Reference

REFERENCE

 

 ludmila

 Mgr. Ludmila Kopecká – fyzioterapeutka Jáchymov                               

Luďka DouBravu znám již několik let jako výborného maséra, sportovního a výživového odborníka. Vždy jsem se na něho mohla s důvěrou obrátit. Je to srdečný člověk, který výborně zná lidské tělo a umí člověku pomoct se zdravím. Díky němu znám a úspěšně používám fytonáplasti nejen v rodině, ale i ve své praxi.

 

 lenka

 

Lenka Blažková – fitness trenérka Praha   

Co jsem poznala Luďka Doubravu, tak to není pro mě jen tak někdo, ale anděl, který pomáhá. Sám se mi ozval, když jsem potřebovala pomoct. Jednoho dne jsme se jen tak potkali a povídali si o všem možném. Když přišlo na téma zdraví, tak mi nabídl užasnou, já říkám zázračnou přírodní kosmetickou fytonáplast Jian Kang. Po pár minutách mi pomohla od bolesti zad a od té doby fytonáplastě používám nejen ve své rodině, ale i v oblasti fitness, kde pracuji jako trenérka. Díky těmto osobním zkušenostem jsem začala s Luďkem a s Fytonáplasti.cz spolupracovat.

 

 zuzana

Zuzana Slovačková – účetní, nyní podnikatelka v TianDe Nové Zámky SK     

Luďka Doubravu som spoznala pred niekoľkými mesiacmi iba cez internet, ale odvtedy sa môj život v mnohom zmenil…k pozitívnemu. Okrem toho, že ma naučil niekoľko trikov, ako sa zbaviť pár kíl, zoznámil ma s fytonáplastmi, ktoré su fantastické. Je to prírodný luxus za veľmi prijateľné ceny, o čom sa presviedčam denne. Fytonápsti používam nielen ja, ale už aj moje zákazníčky, ktorým som je doporučila. Fytonáplasti su úžasné v tom, že okrem vysokého obsahu prírodných látok vo výrobkoch a su aj produkty ekologické. Mám malého syna a na jeho zdraví mi záleží, preto používam fytonáplasti i preventivně v celé rodině.