O mně

O MNĚ

Věřím, že jsme se narodili, abychom byli zdraví, šťastní a bohatí. Poznal jsem, že život je krásný a jednoduchý, protože mi dává vždy na výběr.


     Jmenuji se Luděk DouBrava a jsem životní prožitkář a MUDrc, skvělý těloradil a masér těla i duše, neúnavný naslouchač, dobroděj a nositel laskavého sportovního srdce. Kromě toho, že si za to nechám platit, tak se živím ještě ovocem a zeleninou. Nejsem zastáncem škatulkování a kvalifikací, ale hodiny vám dovedu vyprávět o své vášni. Také jsem nadšený okukovač , kochér a výtečný milovník krásna. Již 51 let se toulám po krajích českých i slovenských a jsem zasloužilý čtyřnásobný děd vševěd.

5
     Sport je mé druhé já a s tím ruku v ruce jde i zdraví a výživa. Vždy jsem se učil od těch nejlepších. Poznal jsem lidské tělo, jak je úžasné a jak jednoduše funguje, jako sám život. Takže již vím, že vůbec nemusíme být nemocní a téměř vše se dá uzdravit do pár týdnů.
     Velkou změnu v životě, mimo jiné, mi přinesla kniha Čtyři dohody, která mi ukázala cestu pro život se snadnější dostupností štěstí a lásky, zbavila veškerých problémů a naučila život žít každý den. Díky tomu jsem se stal i tvůrcem vlastních projektů jako Hra na Čtyři dohody, s kterou lidem pomáhám.
     Třetí pilíř prosperity – bohatství beru jako vedlejší produkt. Rád pomáhám lidem, kteří chtějí a tím si plním i své sny. Dělám jen to co mi baví a naplňuje, takže si již nemusím brát dovolenou.
Budu vašim průvodcem a partnerem ať už budete chtít poradit jakou fytonáplast si vybrat, nebo se jen na něco zeptat co na tomto webu nenajdete. S přirozenou lehkostí vás vezmu za ruku a krok za krokem povedu k vaší spokojenosti.

A co říkám, tak i žiji.