Tip Efekt lupa

Fytonáplast Yaoshen forte

2 hodnocení
 

Yaoshen znamená pas a podbříško. Na obalu jsou majestátné vodopády symbolizující urogenitální systém.

Cena je za balení - celkem 2 ks náplastí v balení

Dostupnost Momentálně nedostupné
177 Kč
   
Kód produktu 58
Značka tianDe
Kategorie Fytonáplasti
 

YAOSHEN forte

symbolizuje urogenitální systém.

   img033bbbb      30111s

POPIS:

Jedinečná kombinace přírodních esencí, aromatických olejů, zaměřená na úlevu od bolesti. Fytonáplast - to je náplast, která je prosáklá aktivním roztokem z přírodních složek. Přípravek pracuje na principu „suché kapačky“. rostlinné extrakty přes kůži vstupují do interakce s lidským tělem, pozitivně působí na jeho fyziologický a energetický stav.

5   

POUŽITÍ:

Odstraňte z náplasti ochrannou fólii a přiložte jí na pokožku. Používejte maximálně po dobu 12 hodin denně. Doporučuje se používat denně po dobu 7 až 10 dnů.

Upozornění:

Možné individuální reakce na obsažené látky. Sledujte místo nalepení. Případné nežádoucí reakce pokožky, bývají důsledkem znečištění organismu a detoxikace, odlepte náplast a detoxikujte - pročistěte si organismus. Nepoužívat - těhotné ženy a děti do 3 let.. Výrobek je určený k jednorázovému použití. Použitou náplast vícekrát nepoužívejte. Po otevření sáček pečlivě uzavřete a spotřebujte do 14 dní. Trvanlivost viz datum expirace na obalu. Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí.